statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana z Kolejorzem

• autor: ercio1998, mieta1998, 2012-09-10 17:41

W ramach inauguracji sezonu rundy jesiennej do Grodu Lecha przybył poznański  „Kolejorz” z rocznika 1999. Spotkanie pomiędzy Mieszkiem Gniezno, a Lechem Poznań zapowiadało wielkie emocje ze względu na to, że obie ekipy aspirują o awans do grupy mistrzowskiej.  Mecz rozpoczął się o godz. 10:00. Od początku meczu nie było widać różnic pomiędzy zespołami.  Większośc akcji toczyła się w środkowej części  boiska. W pierwszej połowie spotkania padły dwie bramki dla gości, które były spowodowane błędami obrony.  Po przerwie gnieźnianie odważnie ruszuli do ataku. Akcja Alana Napierały niestety nie zakończyła się powodzeniem, ponieważ piłka minęła bramkę gości  dosłownie o centymetry.  Kilka minut później kolejną bramkę zdobyli goście. Po godzinie gry na tablicy widniał wynik 0:3 dla gości. Po przewinieniu na Danielu Brylewskim gospodarze mieli rzut wolny. Dawid Urbaniak podszedł do piłki i dośrodkował w pole karne. Najwyżej do piłki wyskoczył Eryk Śliwiński i oddał strzał nie do obrony. Do końca spotkania padł jeszcze jeden gol dla gości. Mecz zakończył się wynikiem  1:4.

Skład Mieszka: Miczyński - Brylewski, Wiliński, Śliwiński, Warda, - Lipiński, Urbaniak, Danielewicz, Walczak, - Wielgorecki, Napierała - Gawłowski, Kwacz, Błochowiak, Bielak, Gralak, Zabłocki

W ROZWINIĘCIU MOŻNA ZOBACZYĆ FILM PRZEDSTAWIAJĄCY TRZY MINUTOWY FRAGMENT SPOTKANIA, ORAZ ZDJĘCIA.

Aby obejrzeć całą galerię zdjęć kliknij w jedno z nich.